У Грузії туристці з росії видали каву у синьо-жовтому стаканчику з написом популярної фрази (фото)

У Грузії туристці з росії видали каву у синьо-жовтому стаканчику з написом популярної фрази (фото)

Блогерка з Росії поскаржилася, що в Грузії їй видали каву в синьо-жовтому стаканчику. На картоні було надруковано «Русский военный корабль, иди …», російською мовою без цензури.Туристка зізналася, що відчула себе ніяково, але згодом почала переконувати підписників, що подібні жести підтримки Україні – «показуха». Відповідна Instagram-stories з’явилася на її сторінці, – пише Вголос.За словами росіянки, паперовий стаканчик для неї обирали не спеціально, а взяли одну з багатьох, які кав’ярня вирішила видавати відвідувачам в знак підтримки українського народу.

Я БЕРУ КАВУ З СОБОЮ І МЕНІ ДАЮТЬ ЇЇ В ТАКОМУ СТАКАНЧИКУ. СТАКАНЧИКИ НА ВИНІС ВСІ ОДНАКОВІ”, – НАПИСАЛА БЛОГЕРКА.

З її слів, антиросійський напис викликав відчуття сум’яття та невдоволення. Ймовірно, туристка з Росії не очікувала побачити засудження кривавої політики своєї країни в Грузії.Перше відчуття – ніяковіння. Господи, ну що за дурня. Друга – бариста не обирала стаканчик спеціально для мене. Які роздрукували – такі і дала”, – написала росіянка.

Щоб виправдати засудження цивілізованим світом своєї країни, інфлюенсерка видала, що в Грузії росіян люблять, а Україну підтримують тільки на камеру.

«Не знаю, як це може допомогти, але дай Бог від існування таких стаканчиків комусь стане легше», – продовжила вона.

Залиште свій коментар