У Фінляндії росіян-дезертирів селять разом із українськими біженцями — соцмережі

У Фінляндії росіян-дезертирів селять разом із українськими біженцями — соцмережі

До центрів, де переважно проживають українські жінки з дітьми, селять російських дезертирівУ Фінляндії, куди масово тікали російські дезертири від путінської мобілізації, росіян почали селити у центри, де проживають українські біженці.

Про це повідомив у соцмережі відомий блогер український блогер під ніком «Фашик Донецький».«У Фінляндії до центрів українських біженців, де в основному проживають жінки з дітьми, селять російських дизертирів», – повідомив блогер і прикріпив скріншоти з місцевої групи, де українці обговорюють цю проблему.

Судячи з коментарів, такі інциденти траплялися у містах Сало, Халліко, Порі, Уусікаупункі, Турку та інших.«Ми проживаємо у центрі біженців… У наш центр заселили дуже багато чоловіків-росіян. Більшість мешканців (центру. — Ред.) — це жінки з дітьми, які втікали від війни з Маріуполя, Херсона, Ізюма та інших областей. Всі просто в шоковому стані і не розуміють, як пояснити дітям та собі, як жити далі поруч з людьми, країна яких тебе вбиває», – написала одна з українок.

Зокрема, у місті Халліко  через натовпи «бородатих чеченців» та інших росіян українки хвилюються за свою безпеку і за безпеку своїх дітей.

Українці наголошують, що такий крок фінів можна порівняти з підселенням до жертви зґвалтування родичів ґвалтівника. Біженці застерігають фінів, що вони зовсім не розуміють, «яку біду впускають у свій дім і що їх може чекати найближчим часом».

 

Залиште свій коментар