У Чернігові немає світла, води та ліків: люди варять їжу на багаттях, почалася катастрофа

У Чернігові немає світла, води та ліків: люди варять їжу на багаттях, почалася катастрофа

У Чернігові почалась гуманітарна катастрофа. У місті немає електроенергії, водопостачання, харчів і ліків.Про це повідомив мер Чернігова Владислав Атрошенко під час брифінгу. Він розповів, що місто перебуває в оточенні без можливості влаштувати гуманітарні коридори й вивезти поранених.

Атрошенко зазначив, що хоч якось підтримувати життя містян допомагають волонтери.«У місті немає сталої електроенергії, воду ми розвозимо в тих ємностях, які знаходимо. Більш-менш ситуація з доставкою води до мікрорайонів… Ще ненормально, але налагоджуємо. Волонтери працюють, це мужні люди, які знаходять всі можливості, щоб у близькості до зони зіткнення ЗСУ та Росії при обстрілах доставляти медикаменти та все необхідне», – повідомив Атрошенко.

Жителі намагаються повідомити про ситуацію в місті та просять звернути увагу мас-медіа на те, що відбувається в Чернігові.«Люди викопують вбиральні на вулиці, на вогнищах якось варять їсти, лікарі оперують при освітленні від генераторів, які немає можливості вже заправити бензином. Про те, як зруйноване місто, й мови немає…» – йдеться в одному з таких повідомлень.

Залиште свій коментар