Трішки п’яненька дружина Гордона у компанії відомого лікаря обурила фанів

Трішки п’яненька дружина Гордона у компанії відомого лікаря обурила фанів

Знаменитості гарно відсвяткували день народження друга.Дружина ведучого та журналіста Дмитра Гордона Олеся Бацман днями разом з чоловіком була запрошена на важливу подію.

Знамените подружжя відвідало день народження колеги та друга Савіка Шустера. Як минув цей день Олеся частково показала у себе в Instagram. Бацман розмістила кадр, на якому показала, хто ще з відомих людей був запрошений.Тож, привітати Шустера з 69-річчям прийшли лікар-педіатр Євген Комаровський, ексміністр внутрішніх справ Арсен Аваков, експрем’єр Володимир Гройсман, а також генпродюсер програми Шустера Павло Єлізаров. Можна припустити, що вечірка відбулася у середньовічному стилі, оскільки на знімку усі позують з мечами та щитами.

instagram.com/alesiabatsman

А, Бацман, схоже, особливо потоваришувала з лікарем Комаровським. У фотоблогу вона розмістила кадри з ним, де вони влаштували своє застілля. На знімку стоїть багато чарок із настоянкою. «Лікар вже готовий, я ще тримаюся», — підписала фото Бацман, де вони з Комаровським зображені усміхнені та з блискучими очима.instagram.com/alesiabatsman
instagram.com/alesiabatsman

Своєю чергою, шанувальники були дещо обурені побаченим: «багатувато», «цей пост поставив хрест на всі агітаційні лекції Комаровського. Народу закони, а собі все можна», «корона не пройде», «оце так у вас вакцинація», «доку, здається, більше не наливати», «а Гордон як на це дивиться?».

Залиште свій коментар