Українська супермодель Аліна Байкова, яка виступає проти російської агресії і не мовчить про повномасштабну війну в нашій країні, вийшла на килимову доріжку Каннського фестивалю у футболці з «посланням» для Путіна. Вона хотіла нагадати світові про те, що відбувається в Україні.

Подовжену футболку з написом «F*ck you Putin» модель одягла разом зі стильним тренчем. Охоронці Каннського фестивалю помітили наряд Байкової і одразу ж до неї підбігли. Вони стали проганяти модель з килимової доріжки. Потім виявилося, що українці дозволять перебувати на очах у журналістів, але тільки якщо вона застебне тренч і сховає футболку.Емоціями від інциденту Байкова вже поділилася на своїй сторінці в Instagram. Вона розповіла подробиці і зазначила, що позиція фестивалю, який не хоче «втручатися в політику», її обурює.

«Ось і доказ «реальної підтримки» України! Мене затримали і попросили піти з килима, оскільки фестиваль не хоче переходити в політику (хоча вони дозволили мені продовжувати ходити по килиму, не відкриваючи куртку). Так, я і всі мої люди теж хочемо продовжувати жити нашим прекрасним життям. Але ми не можемо! У нас забрали життя. Моїх людей вбивають кожен день росіяни! Навіщо? Росіяни тільки що відсвяткували «звільнення» Бахмута», — написала модель.Топ-модель Байкова "послала" Путіна на Каннському фестивалі / скріншот

Відео з тим, що відбувалося на килимовій доріжці, вже показало видання Variety. На ньому можна помітити, що Байкову оточили охоронці, вони закривали її від камер і вимагали, щоб вона одягла тренч.

Топ-модель Байкова на Каннському фестивалі