Сумська заступилася за доньку, яка живе в Росії, і пояснила, чому Паперна мовчить про війну

Сумська заступилася за доньку, яка живе в Росії, і пояснила, чому Паперна мовчить про війну

Відома українська акторка Ольга Сумська заступилася за свою старшу доньку Антоніну Паперну, яка разом із чоловіком та дітьми проживає в РФ. Із початку війни спадкова артистка ніяк не прокоментувала ситуацію в Україні, а її знаменитий чоловік – зірка російського кіно Володимир Яглич – почав активно займатися просуванням свого нового фільму в мережі.За словами Сумської, її дочка дуже хвилюється за свою батьківщину і сподівається на перемогу України, проте публічно говорити про агресію Кремля та злочинну війну їй не дозволяє «тотальна залежність від обставин». Про це народна артистка розповіла в інтерв’ю «КП в Україні».

55-річна знаменитість зізналася, що на її дочку останніми днями ллється багато негативу та критики у зв’язку з її мовчанням, яке сьогодні вважається знаком згоди з путінською політикою та підтримкою військового вторгнення в Україну. Захищаючи дитину, Сумська зазначає, що Паперна дуже хвилюється за рідних, проте водночас відповідає за дітей у Росії.«Знаєте, розпалювання ненависті та розбрату під час війни – це останнє, чим можуть займатися українці  і це не робить нам честі. Тисячі сімей потрапили в такі обставини, коли їхні родичі живуть у країні-агресора, бо так склалося життя. Сьогодні ми повинні об’єднатися, а не цькувати одне одного. Моя старша дочка всім серцем переживає за нас, за Україну… З перших днів війни її сторінку закидали гнівними коментарями, мовляв, давай, висловлюйся… Болюче питання. Тотальна залежність від обставин, у яких вони перебувають, і найголовніше – двоє дітей, за яких вони з чоловіком відповідають. Виплакала всі сльози, дзвонить по сто разів на день, щоб дізнатися, як ми. А ми вдома, ми в Україні. І ми переможемо», – поділилася зірка.

Вона також додала, що Антоніна у жовтні приїжджала до Києва на день народження бабусі. Це була остання зустріч онуки із родичкою, оскільки цього року, 27 лютого, Ганни Іванівни не стало.Ольга Сумська з мамою та доньками

«Коли у жовтні святкували 88-річчя мами, її бабусі, вона зробила сюрприз і прилетіла на один день, щоб привітати рідну людину! Наче відчувала, що це востаннє», – розповіла акторка.

Залиште свій коментар