Суд заборонив ексчоловіку Євгенії Емеральд наближатися до неї: «Ще одна перемога!»

Суд заборонив ексчоловіку Євгенії Емеральд наближатися до неї: «Ще одна перемога!»

Ексвійськова детально розповіла, що постановив суд.Колишня військова та поліцейська в декреті Євгенія Емеральд поділилася новиною, яка стала для неї перемогою у скандальному розлученні з ексчоловіком Євгеном Стипанюком.

Так, ексобранець поліцейської Стипанюк отримав обмежувальний припис на 6 місяців. Наразі Деснянський районний суд міста Києва заборонив йому наближатися до ексдружини та їхньої доньки. Також Стипанюк буде покараний за будь-які спроби розшукати Емеральд. Про це повідомила Євгенія у своєму фотоблогу.«Ще одна перемога у боротьбі за гідність та безпеку моєї сім’ї! Суд заборонив Євгену Стипанюку наближатися до мене! 29 листопада Деснянський районний суд міста Києва постановив видати йому обмежувальний припис строком на 6 місяців! Згідно з рішенням суду Стипанюку заборонено: наближатися більш ніж на 100 метрів до нашого з донькою місця проживання; контактувати зі мною будь-яким способом або розшукувати мене самостійно чи через третіх осіб», – йдеться у публікації.

Євгенія Емеральд / Фото: instagram.com/emerald.evgeniya

До слова, ексвійськова зазначила, що це не лише її перемога, але й усіх жінок, які борються за справедливість.«Це величезна перемога не лише для мене, а й для всіх українських жінок – тепер ви бачите, що справедливість в Україні існує, і за неї варто боротися!», – додала захисниця.

Залиште свій коментар