Стерти Україну з лиця землі, а потім і Польщу: що «прості росіяни» говорять про війну

Стерти Україну з лиця землі, а потім і Польщу: що «прості росіяни» говорять про війну

Жодного співчуття від «братів» чекати не варто — вони повністю напхані російською пропагандоюУ Росії все більше людей підтримують агресивну політику кривавого диктатора Володимира Путіна щодо України. Дехто переконаний, що наша держава варто стерти з землі, прихопивши заодно і Польщу, а інші пропонують взяти нас «під своє крильце». Проте засудження війни від них не почуєш — вони або розлючені, або «аполітичні».

Реакцію росіян, якою вони поділилися з російськими журналістами, покаже «Телеграф».Відразу наголосимо, що людей, які засудили б звірства російської армії, котрі відбуваються на території України, у випуску не виявилося. Максимум, на який можна розраховувати, — це кілька людей, які висловили бажання, щоб і росіяни, і українці жили добре.

Зате багато інших поділилися дуже «цікавими» ідеями. Так, наприклад, одна з опитуваних жінок вважає, що росія має перемогти у війні, при цьому говорячи, що хоче, щоб українці жили спокійніше, а російські хлопці повернулися додому живими.Ще одна росіянка стала «зіркою мережі» та об’єктом ненависті багатьох українців через свої імперські погляди на Україну.

«Україна стане вторинною державою, яка не ні в чому не братиме участі, — заявила вона. — А ми забиратимемо цю землю собі. Це так і було раніше, все повертається до своїх витоків».

Також росіяни називають українців «нацистською падалью» і закликають «вальнути» нас, не питаючи.

«Не добили у Другу світову війну, доб’ємо зараз», — стверджує один з респондентів, тим самим підтверджуючи багато свідчень людей, які пережили ту війну про звірства саме російських солдат.

Також деякі пропонують «знести Україну з лиця землі», адже вона нібито «не потрібна». Після цього пропонують «до купи» знести і Польщу — вочевидь, імперські апетити в Росії має не тільки владимир путін.

 

Залиште свій коментар