«Скоро вже буде Пасха»: маленький українець замилував мережу оригінальною рекламою і став зіркою вірусного треку

«Скоро вже буде Пасха»: маленький українець замилував мережу оригінальною рекламою і став зіркою вірусного треку

Маленький син фермерів на Київщині на імʼя Матвій став зіркою в мережі. Його оригінальна реклама мʼясних виробів своїх батьків перед Великоднем так сподобалася українцям, що навіть стала вірусним хітом.Запальний трек створили МЮСЛІ UA, які подарували Україні багато відомих пісень. Оригінал зʼявився в TikTok-акаунті Володимира Бруса – батька маленької зірки (щоб подивитися фото і відео, доскрольте до кінця сторінки).

Для свого YouTube-каналу, який нараховує понад 100 тисяч підписників, батько Матвійка знімає відео про життя та діяльність свого господарства. Під час знімання одного з роликів син вирішив допомогти батькам прорекламувати товар і неочікувано для себе став справжньою зіркою.«Скоро вже буде Пасха, тож замовляйте м’ясо і ковбасу, і сардельки, і курочку. Все те, що є домашнє, замовляйте», – простодушно пропонує маленький українець.

 @vovka_brus #заїздивякузбекішакаішака #матвійбрус #пежореногавно #минебудемпродаватьпассат #вовкабрус ♬ оригинальный звук — Вовка Брус

Оригінальний фрагмент за тиждень зібрав майже 8 млн переглядів, але зворушлива реклама потрапила на очі МЮСЛІ UA, які створили ремікс. Танцювальний трек прийшовся до душі не тільки українцям, які вдома готуються до Великодня, а й військовим на передовій.

 

@miusli_ua Скоро вже буде Пасха ft. @Вовка Брус #MINIMIX #SONG #РЕК #UKRAINE #МАТВІЙБРУС #МЮСЛІUA ♬ оригинальный звук — Мюслі UA | Reserve

Під вірусний звук свої кумедні ролики з танцями та мемами зняли понад 40 тисяч людей всього за три дні. Відео збирають мільйони переглядів, лайків та багато схвальних коментарів.

«Мамин бізнесмен», «Коли дитина визначилася з професією, а ти – ні», «Бог маркетингу», «Піднімається настрій, коли бачу цього малого»,» Я вже подумки дістаю гроші з гаманця», – йдеться в повідомленнях.

''Скоро вже буде Пасха'': маленький українець замилував мережу оригінальною рекламою і став зіркою вірусного треку
Залиште свій коментар