«Шериф» українця Вернидуба переміг «Реал» в Мадриді у Лізі чемпіонів: відео

Команда Юрія Вернидуба виграла другий матч у Лізі чемпіонів.

Іспанський «Реал» та молдовський «Шериф» підходили до другого туру Ліги чемпіонів у статусі лідерів групи D — ці команди перемогли у стартових матчах групового етапу. «Шериф» вдома переграв «Шахтар», а «Реал» — на виїзді «Інтер».

Ніколи раніше ці команди не зустрічалися між собою, а перший очний матч провели на «Сантьяго Бернабеу» в Мадриді. І саме господарі поля були однозначними фаворитами матчу.

«Реал» переважав на полі, за 90 хвилин наніс 31 (!) удар по воротах, з яких 12 — у ствір. Однак забила іспанська команда лише одного разу: в другому таймі Карім Бензема реалізував пенальті.

• Відео голу «Реала»

На той момент рахунок у матчі був 0:1 — «Шериф» забив у першому таймі після швидкої контратки і точного удару головою.

• Перший гол Шерифа: відео

«Реал» був близьким до другого голу, натомість іспанці пропустили — на 90-й хвилині матчу Себастьєн Тіль влучив у ворота точним ударом з-за меж штрафного, воротар «Реала» не мав шансів, 2:1 на користь «Шерифа».

• Переможний гол «Шерифа» у матчі проти «Реала»

Загалом у матчі «Шериф» наніс чотири удари по воротах «Реала», тричі пробивав у ствір і забив два голи. Після цієї перемоги «Шериф» — одноосібний лідер групи «Шахтаря» у Лізі чемпіонів: 2 матчі, 6 очок.