Санкції в дії. Готель в Куршевелі відмовився повернути Бузовій мільйон рублів через війну в Україні

Санкції в дії. Готель в Куршевелі відмовився повернути Бузовій мільйон рублів через війну в Україні

Російська пропутінська співачка та ведуча Ольга Бузова поскаржилася, що втратила мільйон рублів ($9300) через дії санкцій. Готель в Куршевелі, куди зірка не змогла полетіти через відмінений рейс, відмовився повертати їй гроші.Про це розповіли пропагандисти з kp. Відмітимо, що, зі слів артистки, мільйон рублів для неї зараз «величезна сума» (щоб подивитися фото, доскрольте до кінця сторінки).

Співачка сподівалася відпочити в березні у французьких Альпах, тому за місяць до подорожі забронювала квитки на літак та місце в готелі. Проте після початку розв’язаної Путіним війни в Україні і санкцій, які спричинило жорстоке вторгнення, рейс Бузової відмінили.«У мене був запланований відпочинок у Куршевелі з 7-го, здається, по 14 березня. У мене досі є і бронь готелю, і квитки, які я купувала ще на початку лютого. І під цю відпустку я відсувала все і розсувала всі зйомки та будь-яку іншу роботу. Але через скасування рейсів мені довелося скасувати політ до Женеви», – йдеться в коментарі.

Оля Бузова не поїхала на відпочинок в Куршевель

Примітно, що авіакомпанія «Аерофлот» майже одразу повернула співачці гроші, а готель в Куршевелі відмовився від подібних грошових операцій. Попри скандали пропагандистки, мільйон рублів досі не перевели на її картку.Зірка вважає, що кошти їй повинні повернути через те, що подорож зірвалася «не по її вині», тому має намір на подальші «розбірки» з готелем.

«Я не залишатиму це питання, тому що не поїхала не з власної вини. Це величезна сума для мене», – поскаржилася колишня Instsgram-блогерка.

Залиште свій коментар