Росіяни покинули одне із сіл Херсонської області

Росіяни покинули одне із сіл Херсонської області

Російські окупанти покинули село Чулаківка в Херсонській області.Джерело: голова Чулаківської сільської територіальної громади Олександр Мусієнко у Facebook

Пряма мова: «Російські війська вийшли з села Чулаківка і зняли облогу села».Деталі: Водночас, окупанти залишаються на підступах до села.

За його словами, облога села тривала півтори доби. Окупанти пішли із села самостійно.Під час їхнього перебування вони проводили «рейдові обходи» по селу. Постраждалих серед місцевого населення немає.

За словами Мусієнка, облога села тривала півтори доби.

Що передувало:

  • Окупанти у Херсонській області телефонують депутатам місцевої Обласної ради і пропонують співпрацювати. Вони задумали провести так званий «референдум» про створення «Херсонської народної республіки». Після того, як у Херсон тимчасово зайшли окупанти у місті та області регулярно відбуваються акції проти окупантів.
  • У місті перед будівлею обласної держадміністрації стоїть військова техніка РФ, залізничний вокзал та морський порт перебувають під контролем росіян.
  • Мер Херсона Ігор Колихаєв заявив, що російські війська не пропускають у місто фури з гуманітарною допомогою.
  • Водночас, росіянам не вдалося відзняти відео, де херсонці «щасливо» зустрічають окупантів та розбирають гумдопомогу від ворога. Українці вийшли у місто із українськими прапорами та відмовилися приймати товари від росіян.
  • Президент Володимир Зеленський подякував гордим українцям, котрі опинилися в окупації, проте не зрадили інтереси держави, а показали ворогу, що таке гордість та самоповага.
  • Херсонська облрада на екстреному засіданні відкинула ідею створення «ХНР».
Залиште свій коментар