Росія у війні проти України зазнала поразки на шести напрямках, – Арестович

Росія у війні проти України зазнала поразки на шести напрямках, – Арестович

Українські захисники продовжують успішно протистояти ворогові. Радник голови Офісу президента України Олексій Арестович заявив, що Росія у війні проти України зазнала поразки на шести напрямках із восьми.Про це він розповів в інтерв’ю українській службі британської телерадіокомпанії ВВС. За словами Арестовича, навіть якщо посилатися на російські пропагандистські джерела, все одно простежується те, що у Кремлі все пішло не за планом.

«На другий день після початку кампанії вони просять нас про перемовини. Я непогано знаю воєнну історію і не можу пригадати випадку, коли агресор із переважаючими силами на другий день просить про перемовини. Це означає, що в першу ж добу все пішло не так», – пояснив він.Радник голови ОПУ також нагадав, що 4 березня Рада Федерації зібралася на засідання, і головним питанням, за їхніми офіційними джерелами, стало оголошення загальної мобілізації.

«Десятий день війни, навіщо Росії знадобилася загальна мобілізація, якщо потужна «друга армія світу» все громить, і згідно з доповідями її власного міністерства оборони, «все йде за планом»?» – додав він.При цьому, за словами Арестовича, російська влада не наважилася оголосити цю загальну мобілізацію, і це означає, що вони не контролюють загальний політичний стан у самій Російській Федерації.

«Вони пам’ятають 1917 рік, коли мобілізовані зняли батюшку-царя, тому що не хотіли на фронт. Вони бояться давати російському народу зброю», – пояснив він.

Окрім того, днями Міністерство оборони РФ заявило, що у них ніколи не було планів взяття великих українських міст.

«Ми, мовляв, із самого початку хотіли лише допомогти ОРДЛО, і зараз переносимо всі зусилля туди. І це справді так, бо з-під Херсона, з Київщини, з Харківщини зараз колони перекидаються на Схід. Тобто вони розписалися в своїй поразці. Тобто 4 березня, коли Рада Федерації відмовилася проводити мобілізацію, ми констатуємо їхню стратегічну поразку. А ця заява Міноборони – це констатація оперативної поразки. Було вісім напрямків, якими вони наступали, а зараз залишилися два з половиною. На шести, значить, поразка«, – наголосив Арестович.

Залиште свій коментар