Російські зірки-фанати Путіна поскаржилися на «атаку» українців: нам влаштували пекло!

Російські зірки-фанати Путіна поскаржилися на «атаку» українців: нам влаштували пекло!

Відомі російські зірки, які активно підтримують президента РФ Володимира Путіна та вважають, що війни в Україні нібито немає, поскаржилися на те, що українці «атакують» їх через телефонні дзвінки. Серед таких знаменитостей, телеведуча Яна Рудковська, співаки Прохор Шаляпін, Філіп Кіркоров та Микола Басков.Зазначимо, що так звана «атака» з боку українців розпочалася після того, як у мережі опублікували номери телефонів російських зірок, після чого їм почали надходити повідомлення та дзвінки з критикою та спробами переконати. Як зазначають російські ЗМІ, телефони деяких знаменитостей із РФ зламали хакери.

«Мені погрожують уже другий день розправою. Телефон розривається від дзвінків та неадекватних повідомлень. Українські націоналісти організували проти мене, Філіпа Кіркорова, Яни Рудковської, Миколи Баскова справжній терор. Пишуть гидоту: «Ми тебе все одно знайдемо!», – сказав Прохор Шаляпін.За його словами, телефон співака Миколи Баскова зламали хакери.

«Мені з його номера дзвонили, я взяв трубку, а там не Коля, а хтось українською мовою лається», – сказав співак.«Усю ніч і весь день мені дзвонять і пишуть з українських, данських та американських номерів із погрозами на адресу мене та моєї родини. Прокляття шлють та пишуть погрози. Причина – що ми з моїм чоловіком патріоти нашої батьківщини – Росії. Це головна їхня претензія. І що ми не пишемо нічого на підтримку Україні. Я змінила телефони, знаю, що не тільки на мене йде сьогодні така атака від ботів з України та інших країн. Ще багато відомих людей також постраждали», – сказала Яна Рудковська.

Залиште свій коментар