Російські вболівальники знайшли на новій формі збірної України з футболу літеру Z. Фотофакт

Російські вболівальники знайшли на новій формі збірної України з футболу літеру Z. Фотофакт

Презентація нової патріотичної форми збірної України з футболу, яку Українська асоціація футболу(УАФ) підготувала для товариських матчів, викликала великий ажіотаж і у російських уболівальників. Деякі знайшли на екіпіруванні символи «спецоперації», яку розпочав Путін в Україні.

Так, на одному зі знімків зображено президента УАФ Андрія Павелка з юним уболівальником. У кадрі хлопчик тримає руку над формою номером 7, через що виникає оптична ілюзія намальованої літери Z.Павелко із формою збірної України

Фанати з РФ не змогли пройти повз такий «подарунок», став обговорювати ігрову форму української збірної.

«Став лайк, якщо бачиш на останньому фото букву «Z»!» – написав один з користувачів, зібравши більше 600 позначок «подобається».Коментарі вболівальників

Нагадаємо, що на передній стороні футболки зображено кордони України, ілюстровані прапорами інших країн.

Усередині розміщено напис «Об’єднуємося для України». Зверху також знаходиться шеврон із написом U24, який відсилає до можливого вступу України до Євросоюзу у 2024 році.

Форма збірної України з футболу

Фанати з РФ питають, чому у них на батьківщині так негативно оцінюють бажання України стати членом Євросоюзу?

«Це точно гірше ніж бараки в Архангельську, 10 000 рублів ветеранам ВВВ, терміни за репости і білі листки паперу, храми військові та інша жахлива дичина з печери?» – йдеться у коментарі.

Коментарі вболівальників
Залиште свій коментар