«Путін вбив мою подругу з її тримісячною дитиною»: друзі щемливо згадують про загиблу внаслідок російського обстрілу в Одесі

«Путін вбив мою подругу з її тримісячною дитиною»: друзі щемливо згадують про загиблу внаслідок російського обстрілу в Одесі

Знайомі загиблої пишуть про неї спогади на сторінках у соціальних мережах. Серед жертв ракетного удару по Одесі, який стався 23 квітня, — молода мама Валерія Глодан та її тримісячна донька. Разом з нею загинула і матір жінки.

«Рідненькі мої, Царство небесне! Ви в наших серцях!», — написав чоловік Валерії Юрій у Facebook після їх смерті.Друзі та рідні загиблої тепло відгукуються про неї на сторінках у соціальних мережах.

  

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений valerie glodan /yavkina/ (@underwonderwow)

  • Мій Лерок…Вона займала особливе місце у моєму житті.
  • Путін вбив мою подругу Леру з її тримісячною та мамою. Вбив ракетою випущеною по житловому будинку в Одесі! Тією, бл*ха, «високоточною», що нищать наші долі вже другий місяць.
  • Я не можу повірити, Лера. Доброї душі людина. Це несправедливо, це неправильно, цього не мало бути. Сонце, ви на найкрасивіших хмарах. Господи, храни. Лерочка.
  • Не можу повірити. Ми не були прямо друзями, але товаришували, це точно. Були колегами півтора року, тісно співпрацювали з цією чудовою, щирою та доброю дівчиною.

Загибла Валерія — родом з Херсона, а в Одесі закінчила факультет журналістики. Вона працювала піар-менеджеркою в низці компаній.

Також українці залишають слова співчуття під фото загиблої, де вона ще була вагітна, та поширюють це фото з закликами зупинити війну.

 

Залиште свій коментар