«Путін робить манікюр не для того»: Арестович виключив можливість ядерного удару по Україні

«Путін робить манікюр не для того»: Арестович виключив можливість ядерного удару по Україні

Його в такому разі пристрелить власна охорона – дуже висока ймовірність, вважає радник голови ОП.Радник голови Офісу президента Олексій Арестович вважає, що керівництво Росії не поставить її на грань загрози ядерної війни. А щодо загрози хімічної атаки він сказав, що «вона з військової точки зору ніяка».

Про це Арестович розповів в інтерв’ю BBC.«Тобто люди, які побоялися оголосити загальну мобілізацію, будуть ставити Росію на грань загрози ядерної війни?» – відповів він на запитання про те, чи будуть перетнуті Росією «червоні лінії», якщо під цим поняттям мається на увазі застосування хімічної або ядерної зброї?

На тезу журналіста про те, що в президента РФ Володимира Путіна була колись фраза про те, що щур, якого загнали в кут, кидається втричі лютіше, Арестович сказав: «Але він не є таким щуром».«Це людина, яка робить гарний манікюр, яка сидить за 20 метрів від співрозмовника і всього боїться, яка будує палаци і яхти, і заводить коханок не для того, аби загинути в полум’ї ядерної війни. Люди, які побоялися оголосити загальну мобілізацію, тому що в Росії могла би непередбачувано змінитися суспільна обстановка, ніколи не поставлять народ, якому вони побоялися автомати дати, під загрозу ядерної війни», – пояснив радник голови ОП.

«Його в такому разі пристрелить власна охорона – дуже висока ймовірність«, – наголосив він.

Щодо загрози застосується Росію хімічної зброї, то Арестович сказав, що така зброя з військового погляду є «ніякою». Вона була ефективною лише в Першу світову війну. А коли вона раптово була використана в перші рази, то ніхто не знав, як із цим боротися.

«Щойно з’явилися протигази, вона (хімічна зброя – ред.) перестала застосовуватись. У Другу світову вона не застосовувалася взагалі, хоча запаси були. Так, її використовували в Сирії, 1300 осіб загинуло. Але ж йдеться про цивільне населення», – розповів радник голови президентського офісу.

«Але ми маємо заяву Байдена, який сказав, що НАТО втрутиться, якщо буде застосована хімічна зброя. І тепер думаємо: що буде, якщо ці ідіоти зараз іще застосують хімічну зброю і втрутиться НАТО? Вони, звісно, самогубці – це вже відомо, але не до такої ж міри«, – переконаний Арестович.

Залиште свій коментар