«Пташка» вже на волі: мама звільненої з полону Катерини Поліщук поділилася емоціями

«Пташка» вже на волі: мама звільненої з полону Катерини Поліщук поділилася емоціями

ТСН вдалося поспілкуватися з мамою відомої на всю Україну «Пташки» Катерини Поліщук.Чи не всі звільнені вже поспілкувалися телефоном з рідними, а деяким навіть вдалося побачити їх. Соцмережами ширяться світлини, де видно, що до захисників «Азовсталі» доїхали родичі.

Про це йдеться в ТСН.Місце, де наразі перебувають колишні бранці, тримають від загалу в секреті. Однак уже відомо, що з мамою і сестрою зустрівся і обійнявся пресофіцер «Азову» Дмитро Козацький.

Фото: Іnstagram / dasha_stilinski

Разом із ними на фото і відома на всю Україну «Пташка» – парамедикиня з «Азовсталі» Катерина Поліщук.А до командира роти полку Льва Пашка приїхала дружина.

Сестра іншого відомого воїна Михайла Діанова, якого разом із побратимами визволили з полону, вже встигла поспілкуватися з братом і поділилася емоціями. Про це пише тернопільське видання intb.te.ua.

“Коли ти чекаєш на рідну людину сім місяців з війни… Ми надзвичайно раді. І фото його все переказує — тільки позитивні емоції, тільки радість”, — розповідає сестра Михайла Альона Лаврушко.

Тим часом ТСН вдалося поспілкуватися з мамою Катерини Поліщук. Кілька днів тому росіяни розповсюдили інтерв’ю з дівчиною, де вона переживала лише за те, що її мама чула у відеороликах, як донька лається, і що це маму може засмутити. Однак Світлана Поліщук запевнила, що доньку вона не сваритиме, дуже чекає на зустріч з нею і навіть уже знає, чим нагодує «Пташку», коли та приїде додому — варениками і тортом.

«Подзвонила Катруся пізно ввечері. Привіталася. Її перші слова були іноземною мовою, але не російською. Я спочатку не зрозуміла, бо був чужий номер. Не зрозуміла хто. Проте моя донечка сказала: «Хто з тобою може так вітатися?». Тоді я почула дуже рідний голос. Я зрозуміла, хто це зателефонував», — розповідає мама.

Світлана Поліщук каже, що її донька тримається, і ворожий полон не зламав характер мужньої дівчини.

«Дуже хочеться її вже побачити, дуже хочеться обійняти, але я вдячна всім, хто долучився до цього обміну. Я маю нарешті можливість її обійняти», – сказала мама Катерини.

Також пані Світлана розповіла, якою була Катруся в дитинстві.

«Те, що вона боєць, було видно одразу. Вона всього добивалася, чого хотіла. Вона не тільки гарно співає, але й пише вірші, музику, малює гарно», – згадує жінка.

Залиште свій коментар