“Прошу вас, нехай ніколи не буде війни!”, – Папа Франциск разом з паломниками помолився за мир в Україні

“Прошу вас, нехай ніколи не буде війни!”, – Папа Франциск разом з паломниками помолився за мир в Україні

26 січня 2022 з ініціативи Папи Франциска була проголошена Днем молитви за мир, зважаючи на ситуацію в Україні.Загальна аудієнція, що відбулась у середу, традиційно завершилась проказуванням молитви «Отче наш» і Апостольським благословенням.

Зустріч Папи з паломниками завершилася молитвою за мир в Україні. Перед проказуванням молитви, Папа заохотив часто це повторювати протягом дня, нагадуючи, що «Отче наш» – це молитва братів і сестер, які випрошують примирення.«А тепер, проказуючи “Отче наш”, запрошую вас помолитися за мир в Україні та чинити це часто протягом цього дня: просімо наполегливо у Господа, аби ця земля могла побачити розквіт братерства та здолати рани, страхи та поділи. Ми згадували про Голокост. Але подумайте: понад 5 мільйонів були знищені протягом минулої війни… Цей народ – багатостраждальний, він витерпів голод, переніс чимало жорстокості та заслуговує на мир.

Нехай же молитви та призивання, які сьогодні підносяться аж до неба, торкнуться умів і сердець відповідальних на землі, аби вони вчинили так, щоби переважив діалог, а добро всіх стояло понад частковими інтересами. Прошу вас, нехай ніколи не буде війни!Молімося за мир, проказуючи “Отче наш”: це молитва дітей, які звертаються до того самого Отця, це молитва, яка робить нас братами і сестрами, це молитва братів і сестер, які випрошують примирення та згоди», – сказав Папа Франциск.

Залиште свій коментар