Через це на співачку та молодят вилилося чимало критики, оскільки більшість людей переконані, що святкувати настільки масштабні весілля у час повномасштабного вторгнення не на часі. Тепер продюсер виконавиці зізнався, скільки грошей Олі Поляковій заплатили за виступ на святі.Ясинський назвав гонорар Полякової за скандальне весілля

За словами продюсера, Оля Полякова заробила суму, що перевищує 10 тисяч доларів, але менша ніж 25 тисяч доларів. Втім, Михайло наголосив, що більша частина з тих коштів йде на роботу команди та фонду артистки. Водночас продюсер додав, що детальніше про суму гонорару й те, на що їх витратили, співачка розповість на своєму концерті, який відбудеться 26 жовтня в Києві.

Люди кажуть, що я виправдовуюся. Ні, я хочу пояснити природу певних процесів. Це не 25 і це не 10. Більша частина йде на роботу команди та в фонд артиста. Якщо Оля заробила 4−5 тисяч доларів, то було б добре. Куди вона їх витратила, ми побачимо на концерті,
— зазначив Михайло Ясинський.Подкаст «Слава Ясинському»: дивіться відео онлайн

Скандальне весілля у Львові: що відомо

  • 7 та 8 жовтня Ростислав Ільницький та Роксолана Москва у розкішному комплексі Emily Resort відсвяткували весілля, яке тривало два дні. У перший день свято відвідало приблизно 300 людей, а в другий – ще 500.
  • На весіллі ведучим був Григорій Решетник. Крім того, для молодят та гостей виступили зіркові артисти. Зокрема, Олександр Пономарьов, Оля Полякова, «Дзвони сонця» та Дзідзьо.
  • З вищезазначених знаменитостей прокоментували ситуація лише Григорій Решетник та Оля Полякова. Інші – мовчать.
  • Співачка зізналася, що у будь-яких ситуаціях вирішує працювати, бо її робота – розважати людей. Тож, виступивши на весіллі, вона лише виконала свою роботу та чесно заробила гроші. Водночас після скандального весілля команда виконавиці ретельніше перевірятиме організаторів концертів як за кордоном, так і в Україні.
  • Григорій Решетник також зазначив, що працює й заробляє гроші чесно, сплачуючи податки. Крім того, він наголосив, що допомагає людям, весь час живе в Україні й дуже любить свою роботу.