Притула потролив Ілона Маска та відкрив збір коштів на підручники з історії для винахідника

Притула потролив Ілона Маска та відкрив збір коштів на підручники з історії для винахідника

Відомий український шоумен і волонтер Сергій Притула з сарказмом відреагував на скандальні заяви Ілона Маска.Ведучий Сергій Притула потролив американського мільярдера і винахідника Ілона Маска, який збентежив суспільство скандальною заявою щодо мирних переговорів між Україною та Росією.

У своєму Twitter волонтер припустив, що Маск, ймовірно, не дуже добре знається на історії.«Ілоне, здається, ви пропустили багато уроків історії, зосередившись на космосі та електромобілях. Ваші пропозиції схожі на путінські», — зазначив Притула.

Тож волонтер вирішив допомогти Маску стати більш обізнаним та запропонував українцям купити підручник з історії для винахідника. Задля цього Притула відкрив благодійний збір коштів. Усі гроші, що залишаться, ведучий витратить на Збройні сили України.«Ми, українці, знаємо історію і цінуємо своє майбутнє. Ми хочемо зробити подарунок для Ілона Маска – підручник з історії. Ми купимо йому підручник. Усі гроші, які залишаться, підуть на тих, хто зараз творить історію вільного світу – Збройні сили України», — зазначив Притула.

До речі, як зазначив волонтер, за хвилину українці переказали благодійному фонду понад мільйон гривень.

Залиште свій коментар