Прикордонники показали веселий мультфільм про невдале вторгнення Путіна до України — відео

Прикордонники показали веселий мультфільм про невдале вторгнення Путіна до України — відео

Мультфільм закінчується «хепі-ендом» для українців — Путіна вбивають, а Кадирова кидають до в’язниці.Державна прикордонна служба України показала яскравий мультфільм про невдале вторгнення Росії до України. Головними героями є президент країни-агресорки Володимир Путін, самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко та очільник Чечні Рамзан Кадиров, чиї батальйони воюють проти України на боці Росії. 

Відео опублікувала Державна прикордонна служба України.У карикатурі розповідається, як Путін, Лукашенко та Кадиров йшли захоплювати Україну. У мультфільмі вони зображенні лузерами, яким не вдалося окупувати українські землі. Прикордонники вставили у відео пісні, які вже стали для України символом боротьби з ворогом — «Батько наш — Бандера»,  «Доброго вечора, ми з України». Мультфільм закінчується «хепі-ендом» для українців — Путіна вбивають, а Кадирова кидають до в’язниці.

За шість годин мульфільм про ганебний напад Кремля на Україну у Мережі уже переглянуло майже 100 тисяч користувачів, а вподобайок набрав 3,6 тисяч. Залиште свій коментар