Пореченков із теплої дачі в Росії звернувся до «орків»: наказу помирати не було!

Пореченков із теплої дачі в Росії звернувся до «орків»: наказу помирати не було!

Російський актор театру та кіно Михайло Пореченков, відпочиваючи в затишній дачі поблизу Москви, звернувся до російських солдат-«орків» із закликом «не помирати». Зі слів зірки, вони повинні «тримати стрій» до кінця війни в Україні.Відповідне відео з’явилося в Telegram-каналі «Грани Ру», з підписом: «Сидячи на теплій дачі, Пореченков розповідає рашистам, як добре вмирати». Цікаво, що сам 53-річний актор не поспішає на фронт (щоб подивитися відео, доскрольте до кінця сторінки).

Російський пропагандист вказав співвітчизникам-загарбникам, що помирати повинні тільки вороги, тому їм потрібно зберігати сили та не відступати назад. Для ефектності своєї промови він монотонно прочитав рядки радянського письменника Андрія Платонова.«Російський солдат не може померти, не виконавши наказ. До тих пір воїна не бере ні пуля, ні вогонь, ні чума», – зачитав Пореченков, ймовірно, погано ознайомившись із кількістю вбитих окупантів в Україні.

Далі в його промові йшлося про те, що смерть спершу повинна забрати ворога, а потім повернутися по душу російського солдата та що військовий обов’язок кожного загарбника – сліпо виконувати накази керівництва.Також актор додав: «Військо тим і живе, що в смерть не вірить. Смерть призначається тільки ворогу, а нам немає смерті. Ні кроку назад. Тримати стрій. Наказу помирати не було».

У коментарях горе-мотиватору запропонували приєднатися до співвітчизників на українських землях і висловили сумніви щодо його адекватності.

У коментарях горе-мотиватору запропонували приєднатися до співвітчизників
Залиште свій коментар