Підробка на «Обухів»: у мережі показали, як росіяни вкрали український туалетний папір

Підробка на «Обухів»: у мережі показали, як росіяни вкрали український туалетний папір

Росіяни назвали підробку, зокрема «ОбуКів». Один з найвідоміших в Україні брендів туалетного паперу «Обухів» став предметом крадіжки зі сторони росіян.

Про це пишуть користувачі соцмереж, а також журналіст Павло Бондаренко.Він нагадав, що «русскій мір» крав усе: балалайка — це татарська домра, матрьошка — японська лялька фукуруму, а «російська гармонь» — насправді німецька, сслово «водка» колись «запозичили» у поляків, а сам напій на Москву прийшов — з Італії.

«Ось вам туалетний папір, який випускають на Росії. Нічого не нагадує? Словом, злодії і у великому, і у дрібному. І так століттями», — написав Бондаренко, опублікувавши добірку фотографій з підробками на український туалетний папір «Обухів».«Обухів 65» в Україні часто називають народним папером через його широку популярність та доступність. В Росії ж підробки на нього мають такі назви, як то «ОбуКов», «ОбухоФ», «не Обухов», «ОбуКів».

Фотографії з підробною на «Обухів 65» у соцмережі Фейсбук активно ширять українці, висміюючи російського агресора, вказуючи, що «на росії, мабуть, лопухи скінчилися».

Нагадаємо, що папір «Обухів 65» виробляє Київський картонно-паперовий комбінат, що у місті Обухів. Його якість та безпечність підтверджуються Сертифікатами відповідності УкрСЕПРО та гігієнічними висновками МОЗ України. Сам бренд є лідером продажів на українському ринку туалетного паперу протягом багатьох років. 

«Обухів 65» також експортують до інших країни. Туалетний папір завжди був однією з найкращих пропозицій за співвідношенням «ціна-якість» в економ-сегменті. Саме у цьому може полягати одна зі спроб росіян підробити українську продукцію.

Залиште свій коментар