Перестрілка між чеченцями та бурятами біля Чорнобаївки: Арестович назвав переможців

Перестрілка між чеченцями та бурятами біля Чорнобаївки: Арестович назвав переможців

Конфлікт розпочався через незгоду з тим, «як ділити награбоване» і «хто піде в першу лінію чергувати».У масовій перестрілці між російськими окупантами, яка сталася у ніч проти 29 квітня у тимчасово окупованій Киселівці біля Чорнобаївки, група військових російської армії з Бурятії перемогла чеченських “тіктокерів”.

Про це повідомив радник голови Офісу президента України Олексій Арестович в ефірі каналу «Фейгін Live».“Буряти перемогли, кажуть. Я завжди в них вірив, бо це серйозні хлопці… А кадировці – це тікток-війська. Якщо їх не знімають, вони б’ються дуже погано. Так ось, буряти – хлопці прості, натхненні, вони перемогли», – сказав Арестович.

За його словами, конфлікт між російськими солдатами розпочався через незгоду з тим, «як ділити награбоване» і «хто піде в першу лінію чергувати».Перестрілку між національними групами у російській армії Арестович назвав свідченням того, що війна у них посилює «тільки погане», тому такі деморалізовані російські військові «принесуть у свої домівки» невмотивовану агресію та насильство.

«Посилення міжнаціональних конфліктів, деморалізація, садизм тощо. Треба зрозуміти дуже просту річ: усім цим людям забезпечений посттравматичний стресовий розлад, всі вони будуть абсолютно деморалізовані і повернуться до Росії, коли війна закінчиться. Як ви думаєте, що вони принесуть туди, де вони живуть?” — задав риторичне запитання радник голови ОПУ.

Раніше військова розвідка повідомляла, що у вогневому протистоянні між чеченцями та бурятами було задіяно близько сотні російських солдатів, точна кількість поранених і загиблих невідома.

Залиште свій коментар