Осадча запропонувала забрати український паспорт у Лорак, Повалій, Тодоренко та інших зірок, які ігнорують війну

Осадча запропонувала забрати український паспорт у Лорак, Повалій, Тодоренко та інших зірок, які ігнорують війну

Українська телеведуча Катерина Осадча запропонувала позбавити громадянства Ані Лорак, Таїсію Повалій, Регіну Тодоренко та інших зірок, які мовчать про війну в Україні. Вона вважає, що «паспорт потрібно заслужити», а за мовчазну підтримку геноциду зрадники мають бути покарані.Також знаменитість поставила підписникам риторичне питання, чи можуть артисти, які не скористалися своєю медійністю задля поширення правди про геноцид співвітчизників, називати себе українцями. Ролик з’явився на її сторінці в Instagram (щоб подивитися відео, доскрольте до кінця сторінки).

«Я давно збиралася записати це відео, але весь час чекала, що хтось з цих людей порушить мовчання і скаже своїй аудиторії правду про кровопролиття на їхній батьківщині, про звірства країни, де вони заробляють, але марно», – поділилася зірка «Світського життя».Катя Осадча звернулася до українців

Осадча наголосила, що до останнього не вірила в існування таких грошей і сили, за які можна було б продати свій голос і боязливо замовчувати звірства російських військ в Україні.

«Ми закликали публічно, ми розмовляли особисто, ми писали, наводили факти, чому не потрібно мовчати», – зізналася телеведуча.Телеведуча розкритикувала зрадників України

Вона назвала українських зірок: Ані Лорак, Таїсію Повалій, Регіну Тодоренко, Олександра Реву, Maruv, Джигана, Артіка і Асті, Ганну Седакову, Кирила Туриченка та Галина Безрук людьми, що не знайшли в собі сили розповісти правду про війну в Україні та справжнього агресора.

Катерина Осадча висловила думку про те, що знаменитості, які своїм мовчанням підтримують вбивства та катування власного народу, не мають права користуватися українським паспортом.

«Шановні зірки. Точніше, не шановні зірки. Ви не гідні бути громадянами нашої сильної, вільної і мужньої країни. Український паспорт потрібно заслужити», – закінчила вона.

Залиште свій коментар