Оля Полякова здивувала, як її чоловік заробляє гроші під час війни

Оля Полякова здивувала, як її чоловік заробляє гроші під час війни

Обранець артистки зайнявся новим бізнесом.Українська співачка Оля Полякова, яка пригадала свою бійку з російським оператором у Москві, розповіла про фінансові справи її чоловіка, бізнесмена Вадима Буряковського.

Раніше Полякова не раз говорила, що під час повномасштабного вторгнення її обранець втратив свій дохід і фактично певний час артистка утримувала сім’ю. Також вони жили на гроші, які у Буряковського лишилися від попереднього бізнесу.Втім, як зізналася Полякова в інтерв’ю проєкту «Слава+», її чоловік вигадав новий бізнес під час війни:

«В нього є завод, який він придбав дуже давно. Давно цей завод просто стояв і тільки тягнув. Але ось останнім часом.. У Вадіка є партнер тепер за бізнесом, вони разом роблять побутову техніку для міст. Це снігоприбиральні машини, сміттєвози», — розповіла Полякова.Оля Полякова з чоловіком

Також артистка зазначила, що вона не планує також зайнятися бізнесом і чесно зізналася, що в неї просто немає бізнесової жилки. Так само виконавиця не планує вкладати гроші, аби вони приносили пасивний дохід:

«Я точно знаю, що мені треба приберегти гроші для навчання моїх дітей, бо в мене двоє. Їх треба вивчити. Якщо їх вчити за кордоном, це дуже дорого. Ми вже це проходили один рік і в нас ще це попереду. Я людина старої формації. В мене є ремесло. Це не бізнес те, чим я займаюся», — пояснила Полякова.

Оля Полякова
Залиште свій коментар