Оля Полякова шокувала, скільки їй насправді років, та пояснила, чому приховувала свій вік

Оля Полякова шокувала, скільки їй насправді років, та пояснила, чому приховувала свій вік

Українська співачка Оля Полякова вперше назвала свій справжній вік.У новому випуску програми «Взрослые девочки», яку Оля Полякова веде з Машею Єфросиніною, артистка наважилася розсекретити свій вік.

Так, вона зізналася, що насправді їй 43 роки, а не 38, як до цього моменту говорили у ЗМІ. Про це вона сказала, коли Єфросиніна розповідала, що нарешті кожна з них домоглася чогось у свої Маша – 42 роки, і тут Оля додала, що їй 43.«Ми з тобою одного року, але я від тебе трохи старша. Я ніколи не говорила про свій вік, а тепер говорю. Тому що ці речі були важливими для мене. Я приховувала свій вік. Мені здавалося це важливим, мені здавалося, що я от маю такий вигляд і ніхто не дає мені мій вік, чому я маю його називати», — сказала Оля.

Олі Поляковій 43 роки / Фото: instagram.com/polyakovamusic

Вона додала, що не розуміла, чому з нею так відбувається, але потім відшукала причину.«Я розумію, що коли мені виповнилося 30 років, я нічого не досягла. Я була ніхто, хоча вже років 15 працювала як проклятий кінь. Нікому це не було потрібно. Мої пісні слухали лише мої родичі, кліпи, які я знімала, дивився чоловік, на які він давав гроші.  У 30 років, у мене був день народження величезний, на який нарешті прийшли ЗМІ. І вони мене запитували: «Скільки вам років?». і мені тоді здалося, що в 30 років бути зіркою-початківцем і співати нехитрі пісеньки це якось соромно і тому я сказала, що мені 25. І відтоді мені було 25 і всі ЗМІ писали мені вік на п’ять років менше», — пояснила Полякова.

Оля Полякова приховувала вік, бо соромилася / Фото: instagram.com/polyakovamusic

Виконавиця зізналася, що коли позаминулого року у «Вікіпедії» з’явилася справжня дата її народження, яку ніяк не можна було прибрати, для артистки це була справжня трагедія: «Я вила, наче хтось помер. Мені здавалося, що це так ганебно. Тут ще навалилося, що я стільки часу брехала. Мені було соромно, що я це приховувала», — поділилася Полякова.

За словами співачки, лише тоді, коли почалася війна, вона припинила приховувати свій вік:

«Напевно, лише тоді, коли сталася війна, ми втратили взагалі наші життя, ми втратили наші кар’єри і, у порівнянні з цим, якісь цифри у паспорті, – така маячня. І, я нарешті говорю спокійно про те, що мені у січні виповнилося 43 роки», — сказала Оля.

Залиште свій коментар