ОГО… «Новa пoштa» вiдкрuлa першi вiддiлeння y Велuкiй Брuтaнiї

ОГО… «Новa пoштa» вiдкрuлa першi вiддiлeння y Велuкiй Брuтaнiї

Українська логістична компанія «Нова пошта» оголосила про вихід на ринок Великої Британії, відкривши там два відділення Nova Post та запустивши кур’єрську доставку.Про це повідомляє пресслужба компанії.

Термін доставки з України — від 5 днів.Це 13 європейська країна, у якій «Нова пошта» відкрила два відділення та запустила кур’єрську доставку», — додали в компанії.

«Нова пошта» відкрила два відділення у Лондоні: поштове до 30 кг та вантажне до 1000 кг.Вони працюють щодня за адресами:

  • поштове відділення до 30 кг: 42 Fleet St, Temple, EC4Y 1BT.
  • вантажне відділення до 1000 кг: Unit 7, Falcon Court, St. Martin`s Way, SW17 0JH

При цьому вартість доставки з України у Велику Британію у відділення становитиме:

  • документи до 1 кг — 900 грн
  • посилки до 2 кг — 950 грн
  • посилки до 10 кг — 1500 грн
  • посилки до 30 кг — 2500 грн.

Також клієнти можуть замовляти доставку посилок до 100 кг кур’єром на будь-яку адресу в Англії, Шотландії, Північній Ірландії та Вельсі. За відправлення до 30 кг потрібно буде додатково сплатити +100 грн, а за кожні 100 кг посилки +250 грн, пояснили в компанії.

«Ми продовжуємо масштабуватися у Європі. Минулого тижня відкрилися в Іспанії, а сьогодні відзначаємо офіційний старт роботи на ринку Великої Британії. Разом із відкриттям відділень ми запустили і кур’єрську доставку.

Найближчим часом надамо можливість відправляти і отримувати посилки через мережу поштоматів нашого партнера InPost. Усе це ми робимо, аби в українців був зручний і швидкий сервіс доставки, до якого вони звикли вдома», — заявив співвласник групи компаній NOVA (Нової «пошти») Вячеслав Климов.

Залиште свій коментар