Одні воюють, а іншi жuрyють: хтo нaмaгaється рoзкoлoтu yкрaїнськe сyспiльствj і якuмu мeтoдамu

Одні воюють, а іншi жuрyють: хтo нaмaгaється рoзкoлoтu yкрaїнськe сyспiльствj і якuмu мeтoдамu

Експерти пояснили, звідки взялася мода на «ухилянтів» та як це використовує ворожа пропаганда.Все частіше у соціальних мережах виникають скандали, які на перший погляд не вартують уваги суспільства. Але десь на підсвідомості зачіпають за живе кожного в Україні.

Наприклад, хтось одягнув футболку «ухилянт» – значить йому байдуже, що наші воїни помирають на фронті. Хтось з військових розкритикував людей, які не йдуть до ТЦК – значить всі ці чоловіки стовідсотково боягузи. А хтось розповідає історії, як його нібито ледве не побили представники ТЦК – відповідно їх треба боятися і тікати світ за очі, десь за Тису.Всі ці дрібні «новини» у комплексі породжують величезну масу негативу, який виливається за межі рамок конкретної публікації і заповнює собою інформаційний простір.

Негативу настільки багато, що він схожий на щось умисно сплановане, щоб розколоти суспільство та розсварити українців поділивши на тих, хто воює і тих, хто жирує.ТСН.ua з’ясовував, що можуть означати ці сварки у соціальних мережах та хто намагається розколоти суспільство.

Залиште свій коментар