Ніяк не вгамується: Ломаченко виклав нове відео з митрополитом УПЦ МП, який звинуватив Україну у «війні проти бога»

Ніяк не вгамується: Ломаченко виклав нове відео з митрополитом УПЦ МП, який звинуватив Україну у «війні проти бога»

Василь знову оскандалився в соцмережі, викликавши хвилю хейту уболівальників.Колишній чемпіон світу у трьох вагових категоріях Василь Ломаченко продовжує ганьбитися. У себе в Instagram боксер опублікував нове відео проповіді митрополита Української православної церкви Московського патріархату Лонгіна, який звинуватив Україну в тому, що вона розв’язала війну проти церкви.

Напередодні Нового року Ломаченко виклав собі на сторінку перше відео з Лонгіном, викликавши величезну хвилю обурення з боку своїх підписників. Однак це не зупинило Василя – він вперто продовжує підтримувати позицію Московського патріархату та поширювати антиукраїнські наративи.«Недаремно Христос Господь говорить у Євангелії: «Той, хто має вуха, щоб слухати, нехай слухає». Усі мають вуха, але не всі мають вуха, щоб слухати. Через вуха чути – значить мати вуха душі відкриті.

Жодної користі не приносять нам тілесні вуха, коли вуха душевні зачинені. Тіло має свою глухоту, коли його вуха закриті. Так і душа має свою глухоту, коли слух в неї закритий», – написав Ломаченко, процитувавши ще одного єпископа єпископа Російської православної церкви (РПЦ) Тихона Задонського. 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений LOMA (@lomachenkovasiliy)

У коментарях під публікацією фоловери висловили свою огиду до Ломаченка. Значна кількість співвітчизників написали, що вболіватииуть проти Ломаченка в потенційному бою з американцем Девіном Гейні за звання абсолютного чемпіона світу в легкій вазі.

Нагадаємо, раніше Ломаченко оскандалився, виклавши фото з митрополитом УПЦ МП, який потрапив під санкції РНБО.

Залиште свій коментар