Наташа Корольова заявила, що готова відправити чоловіка Тарзана вбивати українців

Наташа Корольова заявила, що готова відправити чоловіка Тарзана вбивати українців

Співачка-путіністка Наташа Корольова висловила готовність відправити свого чоловіка, стриптизера Тарзана, на війну проти України, якщо йому прийде повістка.Співачка Наташа Корольова, родом з України, яка живе і працює в Росії, заявила, що готова відправити чоловіка, стриптизера Тарзана на війну РФ проти України.

Таку заяву вона зробила в коментарі одному з російських ЗМІ. Тарзан, справжнє ім’я якого Сергій Глушко, є офіцером російської армії. Корольова зазначила, що її 52-річний чоловік підпадає під мобілізацію, проте за віком не проходить:«Сергій під мобілізацію потрапляє. Він, напевно, йде навіть у найпершій категорії. Єдине, що за віком не проходить, а так. Якщо прийде повістка, то що? То як усі», — рішуче сказала Корольова.

Тарзан і Наташа Корольова / Фото: instagram.com/tarzan___official

На запитання, чи проводжатиме Корольова чоловіка на війну, вона заявила: «Ну, а що робити? Якщо таке життя в нас».Нагадаємо, що декілька місяців тому Ірина Білик на концерті у Маямі покликала на сцену маму Наташі Корольової і публічно сказала їй, що її  зять Тарзан – «гівно». Як відомо, Наташа Корольова, яка родом з України і наразі проживає в Росії, взагалі про війну мовчить, а її чоловік, стриптизер Тарзан, активно підтримує Путіна й армію Росії. Приміром, після звірств, які окупанти вчинили у Бучі, Тарзан записав відеозвернення, у якому заявив, що «це ваші методи, нацистські, фашистські методи, ніколи російський солдат не заплямується таким брудом».

Залиште свій коментар