«Наші — герої, а ви — скоти»: хоробра українка в обличчя казала правду окупантам (відео)

«Наші — герої, а ви — скоти»: хоробра українка в обличчя казала правду окупантам (відео)

«Визволителів» ніхто в Україну не кликав.УЧернігівській області, де ЗСУ нещодавно розбили колону російської техніки, в одному зі звільнених сіл місцева мешканка розповіла, що думає про російських окупантів.

Відповідне відео 2 квітня опублікувала прес-служба Оперативного командування «Північ» на своїй офіційній сторінці у Facebook.На відео жінка розповідає, що під час окупації ходила селом і кожному окупанту говорила в обличчя: «Наші – герої! А ви – скоти!». Крім того, мешканка звільненого села зазначила, що нікому ніколи не бажала смерті, проте загарбники заслуговують на неї.

«Наші — герої! А ці — скоти!» Такими словами зустрічає наших військових мешканка одного з щойно звільнених селищ під Черніговом. Жінка емоційно та щиро розповідає про те, як окупанти гатили по їхнім домівкам та змушували тижнями не виходити з підвалу, як цілили в мирних людей та малих дітей, як намагалися заштовхати все награбоване у вцілілі машини, коли тікали під час звільнення підрозділами ОК «Північ» селища», — сказала жінка.Залиште свій коментар