Найпопулярніша послуга в Україні: глава Мінцифри розповів про нові функції в «Дії»

Найпопулярніша послуга в Україні: глава Мінцифри розповів про нові функції в «Дії»

Міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров розповів про нові корисні функції в додатку «Дія», що вже стали доступні, та які незабаром запрацюють.Про це чиновник висловився в ефірі «Сніданок з 1+1«.

Серед важливих нововведень, що стали працювати, він назвав, зокрема, оповіщення про кредитні історії, про судові справи, відображення автоцивілки, спрощена генерація «Дія.Підпису».А незабаром буде можливість зміни місця реєстрації через додаток або портал «Дія».

Глава Мінцифри зазначив, що довідка про отримання бустерної дози вакцини від коронавірусу буде показуватися в «Дії» до кінця січня.Крім того, з 24 січня з’явиться можливість витрачати «ковідну тисячу» на покупку ліків в аптеках. Федоров звернув увагу, що мова йде про аптеки, які «цифровізовані», щоб там був термінал для проведення оплати.

Оскільки зараз функціонал в «Дії» зростає, міністр рекомендує для їх запуску і роботи оновлювати додаток (не видаляти на смартфоні та завантажувати заново, а оновлювати через Google Play Маркеті або App Store)

Висловлюючись про функцію оповіщення про кредитні історії, Федоров назвав її «надважливою послугою для безпеки даних, тому що у нас філософія — захищати персональні дані українців».

«І коли людина отримує кредит, обов’язковий крок — це перевірити кредитну історію. І тепер є можливість, коли ви її перевіряєте, вам у «Дію» приходить повідомлення, що такий-то банк перевіряє вашу кредитну історію… Таким чином, якщо шахраї зламали вашу сім-карту, або ви втратили телефон, або інша проблема, то ви отримуєте оповіщення і можете зв’язатися з банком, заблокувати цю транзакцію», — пояснив він.

Крім того, міністр розповів про підготовку до запуску послуги зміни місця реєстрації через «Дію» — зараз тестування проходить на фінальному етапі.

«Це найпопулярніша послуга в Україні. Ми цього «монстра» два роки лупцювали. Нарешті скоро можна буде змінити місце реєстрації і через додаток, і через портал у кілька кліків», — зазначив Федоров.

Відео: глава Мінцифри Михайло Федоров розповів про нові функції в «Дії»

Залиште свій коментар