На Волині водій маршрутки, який образив матір загиблого АТОвця, просив у жінки вибачення на могилі її сина

На Волині водій маршрутки, який образив матір загиблого АТОвця, просив у жінки вибачення на могилі її сина

Водій луцької маршрутки, який напередодні образив матір загиблого військового з Волині, попросив вибачення у жінки просто на могилі її загиблого сина.Про випадок повідомляє місцеве видання Волинь.UA.

Зоя Сільчук – мама загиблого на війні Андрія Волоса. Він провів у зоні АТО три роки, у 2018-му загинув, прикривши собою командира роти під час бою.Як матір загиблого на війні військового, вона має небагато пільг. Одна з них – гарантоване державою право на безплатний проїзд. Напередодні вона зайшла у одну з луцьких маршруток, показала посвідчення, але у відповідь почула від водія, що воно “фальшиве”.

“Сказав: це фальшиве посвідчення, де ви його купили? Я кажу, як фальшиве посвідчення? Значить, смерть мого сина і те, що він лежить у сирій землі – це теж фальшиве?” – каже Зоя Сільчук.Волонтерам вдалось розшукати водія. Його привезли у село Журавичі на могилу до Андрія Волоса. Там він просив пробачення у жінки.


“Я неправильно зрозумів. Я взагалі не зрозумів, що це наш час. Щось мені в голову стукнуло, що 42-43 роки (Друга світова війна – Н.). Я в жизні тепер ніяких посвідчень, нічого не буду чіпати, не буду перевіряти їх і навіть дивитися. Хочуть – хай їдуть, все. Якщо дасть Бог буду працювати… но мені сказали, що мене звільнять”, – каже він.

Чоловіка, передає ЗМІ, справді звільнили. Хоча волонтери та рідні загиблого військового запевняли, що домагались не цього.

Залиште свій коментар