На Львівщині директорка обізвала школярів «целюлітними», а їхній одяг – «для збору полуниці». Аудіо

На Львівщині директорка обізвала школярів «целюлітними», а їхній одяг – «для збору полуниці». Аудіо

Директорка ліцею №2 в Соснівці Львівської області Наталія Щербань висловила невдоволення тим, як одягаються десятикласники, і пригрозила покарати їх.Відповідний запис бесіди у Facebook-групі «Наше містечко – Соснівка» опублікувала одна з її учасниць. На ньому чутно, як жінка звернула увагу, що в однієї зі школярок – целюліт, а їхній одяг підходить для збору полуниці (щоб послухати аудіо, доскрольте сторінку до кінця).

Директор ліцею некоректно висловилася на адресу учнівТакож директорка обурилася тим, які школярки одягають хустки, і заявила, що не пускатиме учнів до школи, якщо вони не змінять свій зовнішній вигляд.

«Чому в робочих штанях? Ну зрозуміло, дівки, вже готуєтеся на колінах полуницю збирати. Завтра тебе і тебе до школи не пущу, просто покараю. Привести себе завтра в порядок, знайти нормальні штани, а не робочі», – сказала Щербань.У соцмережах користувачі розійшлися в думках щодо одягу у школярів. Деякі вважають, що вчителі повинні передусім дбати про навчальний процес, а не про зовнішній вигляд учнів.

На думку інших, потрібно бачити, в якому одязі ходять учні, щоб робити висновки. Однак приниження однозначно бути не повинно.

Залиште свій коментар