На чемпіонаті світу з дзюдо в Катарі з трибун вигнали глядачів з георгіївськими стрічками (фото)

На чемпіонаті світу з дзюдо в Катарі з трибун вигнали глядачів з георгіївськими стрічками (фото)

Також їм заборонили в подальшому відвідувати поєдинки планетарної першості.На чемпіонаті світу-2023 з дзюдо в Досі (Катар) організатори змагань вигнали з трибун уболівальників з георгіївськими стрічками.

Про це повідомляє видання Inside the Games.У Міжнародній федерації дзюдо (IJF) пояснили, що ідентифікували людей зі стрічками. Після того, як ці глядачі відмовилися зняти георгіївські стрічки, їх змусили залишити арену та більше не допускатимуть на поєдинки турніру.

«Вони були глядачами, і їх попросили прибрати стрічки, але вони не захотіли це зробити. Тому їх вивели з трибун арени та заборонили знову приходити на змагання», – розповів представник IJF.Фото уболівальників з георгіївськими стрічками поширили в соцмережах українські спортсмени, зокрема скелетоніст Владислав Гераскевич.

«На цих змаганнях ми можемо помітити на трибунах таких людей «з промитими мізками», що начепили на себе елемент бойових стягів Нацгвардії РФ», – написав Гераскевич.

 

Також на інцидент відреагував український борець Жан Беленюк, який опублікував допис у Telegram.

«Спорт поза політикою» скаже вам ця руснява сімейка, яка з «георгіївською стрічкою» на грудях вболіває за «нейтральних» спортсменів на чемпіонаті світу з дзюдо в Катарі», – написав Беленюк, прикріпивши знімок глядачів з георгіївськими стрічками.

Чемпіонат світу-2023 з дзюдо триває в Досі від 7 до 14 травня. Збірна України оголосила, що бойкотуватиме турнір після того, як Міжнародна федерація дзюдо допустила росіян і білорусів до міжнародних змагань у нейтральному статусі.

Зазначимо, що 14 із 17 російських дзюдоїстів, які потрапили до заявки на ЧС в Катарі, перебувають на контрактах в ЗС РФ, ЦСКА та Росгвардії.

 

Залиште свій коментар