Мати загиблого в Україні окупанта назвала бої «місивом», але заявила, що її син воював, щоб «не було війни»

Мати загиблого в Україні окупанта назвала бої «місивом», але заявила, що її син воював, щоб «не було війни»

Мати російського окупанта, який загинув у боях за Гостомель, визнала, що РФ влаштувала в Україні справжнє «місиво», а не так звану «спецоперацію». Водночас вона заявила, що її син віддав життя за те, щоб «не було війни».Про це вона розповіла в інтерв’ю Deutsche Welle. Жінка, яка втратила сина в загарбницькій війні, повторила пропаганду Кремля про те, що нібито українці планували атаку на РФ.

«Я розумію це так, простими словами: якби не бомбанули ми, то українці бомбанули б по нас. Бомбанути-то, напевно, треба було. Тут без варіантів», – заявила вона.Вона визнала, що в окупантів «щось пішло не так», але вважає, що «якщо вже стільки хлопців полегло, то вже не можна зупинятися».

«Я вважаю, що мій син воював за нас, за Росію та росіян. Щоб ми могли з вами зараз по телефону говорити, пити та їсти. Я думаю, він ліг не дарма там. А за нас. Щоб ми жили довго та щасливо та щоб у нас не було війни. Щоб над нами не літали бомби», – заявила мати загиблого окупанта.Вона також розповіла, що її син, 26-річний Євген зі Свердловської області, служив в армії Росії за контрактом, а загинув у званні старшого сержанта в перші дні війни.

Раніше він не брав участь у бойових діях, проте служив у Росгвардії, розганяв мітинги, а також пізніше працював там кінологом.

«Женя служив у Росгвардії. Йому дуже подобалося. Він командиром відділення став. А ще вони розганяли мітинги. Він їздив на Червону площу, на Пушкінську. До Калінінграда він теж їздив у відрядження на три місяці. Вони там готувалися до мітингів», – розповіла мати загиблого в Україні загарбника.

Наприкінці січня син зателефонував їй і сказав, що його нібито відправляють на спільні з Білоруссю навчання до Смоленська, але жінка не повірила.

«Він повністю не усвідомлював, куди його відправляли. Або їм так мізки промили, що вони їдуть на навчання, або він знав, але не припускав, що там таке місиво буде. Напевно, ніхто так не думав. Навіть сам Путін. У них, бачите, щось пішло не так».

Росіянка додала, що востаннє її син вийшов на зв’язок 24 лютого, проте про його загибель їй повідомили лише 8 березня.

«Кажуть, їх там було 200 «спартанців», як їх прозвали. Це було гарматне м’ясо. Чому так не продумано, я не розумію. Вони подумали, що взяли цей аеродром (у Гостомелі, – ред.), – а їх почали обстрілювати» – сказала він журналістам.

Залиште свій коментар