Марічка Падалко відверто поділилася, як її чоловік проклинав своїх батьків, які живуть в Росії

Марічка Падалко відверто поділилася, як її чоловік проклинав своїх батьків, які живуть в Росії

Ведуча телемарафону «Єдині новини» Марічка Падалко розповіла про своїх свекрів.Так, батьки коханого зірки – Єгора Соболєва – який захищає Україну від російських загарбників, мешкають у Росії.

У програмі «Життя відомих людей» знаменитість поділилася, що 24 лютого, коли РФ розпочала повномасштабну війну, вона одразу написала батькам коханого.«Коли ми з Єгором тільки попрощалися, от в той день 24 числа, я знаю наскільки його люблять батьки, і я знаю, що любов батьків – це найкращий захист, я одразу почала писати його мамі, щоб вона за нього молилася. В її словах було дуже багато переживань за сина, щоб з нами все було гаразд», – розпочала розповідь Марічка.

Втім, зірка додала, що потім, коли Єгор почав спілкуватися з батьками, то він зрозумів, що це було лише переживання за нього і рідні взагалі не засуджують того, що Росія розпочала війну.«Він сказав їм більше йому не писати. Єгор, коли вийшов із Ірпеня, я так розумію, що він там побачив набагато більше, ніж мені розповів, бо я це прочитала в його переписці з мамою. Він їм написав все, що думає про Росію, про них, все що він там побачив, зґвалтованих дівчат віку нашої найменшої дитини, ну і написав їм та їхній країні прокляття», – поділилася Марічка.

Єгор Соболєв / instagram.com/yehorsoboliev

Падалко зізналася, що сама була дуже сильно здивована, наскільки коханий дуже різко написав батькам про свою позицію.

За словами Єгора, поновити стосунки з мамою і з батьком він зможе лише після їхнього каяття, як громадян Росії.

Залиште свій коментар