Мама вбитої російською ракетою Лізи ще не знає, що доньки немає: стало відомо про стан вінничанки

Мама вбитої російською ракетою Лізи ще не знає, що доньки немає: стало відомо про стан вінничанки

Бабуся загиблої внаслідок ракетного удару по Вінниці 14 липня дівчинки Лізи Лариса розповіла, що її донька не знає про загибель своєї дитини. Сама Ірина перебуває зараз у тяжкому стані: її прооперували. Про це Лариса розповіла в інтерв’ю виданню «Суспільне».Жінка зазначила, що ноги та руки в Ірини цілі, проте у неї є тяжкі травми.

«Те, що пишуть, що відірвало, – ні. Ноги, руки – все ціле. Але у неї дуже тяжка травма внутрішніх органів: печінка, легені. Зробили операцію, поки стан дуже тяжкий. До апарату штучної вентиляції легень була підключена, відключили вчора увечері», – сказала вона.Жінка розповіла, що її донька говорила з головним лікарем й увесь час питаєт, де її дитина. Головний лікар каже, що вона нібито в обласній лікарні, про загибель не повідомляє.

«Їй не можна казати. Бо вона не витримає. Вона, мабуть, забула. У неї, мабуть, шок, бо вона ж мені сказала, що Лізи більше немає. У неї щось з пам’яттю сталося. Але він (лікар. – Ред.) заборонив. Сказав: вона не витримає, одразу двох поховаєте, якщо розкажете, що дитина померла«, – наголосила Лариса.Вона також додала, що її донька ще довго буде в лікарні. Рідні поховають дівчинку самі, не чекаючи, доки маму випишуть.

Залиште свій коментар