Мама співучої “Пташки” з “Азовсталі” розповіла, за що дякувала їй донька востаннє: “Так вона любить Україну”

Мама співучої “Пташки” з “Азовсталі” розповіла, за що дякувала їй донька востаннє: “Так вона любить Україну”

Дівчина стала відомою після того, як відео з її співом розлетілося не лише Україною, а й за її межами. Талант і мужність дівчини вразили кожногоМама знаменитої “Пташки” з “Азовсталі” пані Світлана пригадала одну важливу розмову з донькою. На той час 21-річна Катерина вже два місяці перебувала у заблокованому заводі.На “Азовсталі” дівчина допомагала пораненим і хворим, повністю віддаючись службі. І якось її мама запитала, що вона їла у той день і чи має хоч якісь продукти. Пригадуючи той день, жінка не стримує сліз. Цю історію Світлана розповіла в одному з інтервʼю.

“Відповідь не була дуже ствердна і Катя почала розказувати про хліб, що за цей період тільки кусочок “Бородинського” хліба з’їла. “Як добре, мамо, що ти навчила нас любити хліб”… Колись мене вчила бабуся, якщо впав шматок хліба, підняти, здмухнути, поцілувати й покласти на стіл. Я так теж вчила дітей, що хліб треба шанувати. Мабуть, із таких маленьких прикладів, українських пісень, це все народжується і починається. І так вона любить Україну”, – розповідає мама героїні. Мама Пташки СвітланаЗараз “Пташка” разом зі своїми побратимами перебуває у російському полоні. Українці не можуть ні на мить забути цих самовідданих воїнів і дуже сподіваються на їхнє якнайшвидше повернення додому. А після того, як вдалося обміняти знамениту Тайру, надії зросли встократ.

Голос 21-річної Катерини з “Азовсталі” зачарував багатьох не лише в Україні, а й далеко за її межами. А завдяки пісням, які на відео записував побратим дівчини, світ побачив незламність українських захисників і захисниць.Залиште свій коментар