Мама Наташі Корольової підтримала Україну і зреклася зятя-путініста Тарзана

Мама Наташі Корольової підтримала Україну і зреклася зятя-путініста Тарзана

Мама російської співачки Наташі Корольової Людмила Поривай підтримала Україну та зреклася зятя-путініста Тарзана. Вона виклала патріотичний допис в українському стилі і одразу відписалася від стриптизера, що регулярно транслює маячню Кремля в своїх соціальних мережах.76-річна уродженка України, яка вже 30 років живе в США, висловила сподівання, що «жах» у її батьківщині скоро закінчиться. Відповідний допис з’явився в її Instagram-профілі (щоб подивитися фото і відео, доскрольте до кінця сторінки).

Людмила Поривай опублікувала арт в українському стилі, де позаду неї зображений національний український прапор.«Моя сестричко, родичі, друзі, подруги та моя країна, в якій я народилася і яку люблю усією душею! Я переживаю і страждаю разом з вами! Вірю в те, що цей жах скоро закінчиться! Молю Бога за всіх вас! Моє серце з вами», – йдеться в підписі.

Людмила Поривай підтримала Україну

Зазначимо, що проукраїнська позиція відгукнулася також в серці старшої сестри Корольової, яка розповідає правду про злочинну війну, що розпочала Росія. Популярна у 90-х роках співачка Руся регулярно розміщує на своїй сторінці заклики допомогти біженцям.Сама ж Наташа Корольова, яка народилася та виросла в Києві, за 6 тижні війни не обмовилася навіть словом про агресора та вбивства мирних людей.

Ймовірно, так на неї впливає шлюб з любителем кремлівської брехні, «сином військового» та стриптизером Тарзаном. Рашист цинічно переконує своїх глядачів у тому, що точно знає менталітет армії РФ, тому закликає не вірити в жахливі кадри з української Бучі.

«Той моторошний фейк, який намагаються навісити, намагаються очорнити образ російського солдата, цьому можуть вірити навіть не люди, а істоти, які зовсім не розуміють менталітет російської людини, російського солдата», – заявляв пропагандист.

У відповідь на це Людмила Поривай одразу відписалася від горе-зятя, який спробував очорнити країну, патріотами якої є родина його дружини. Тим часом стриптизер зробив аналогічний крок.

Залиште свій коментар