Максим Галкін на концерті в Дубаї вигукнув «Героям слава», зал зустрів оваціями. Відео

Максим Галкін на концерті в Дубаї вигукнув «Героям слава», зал зустрів оваціями. Відео

Російський гуморист Максим Галкін, який разом зі своєю дружиною Аллою Пугачовою зневажають дії Путіна та підтримують Україну, відвідав Дубай із концертом. Під час виступу стався гучний інцидент, шоумен у відповідь на вигук «Слава Україні», впевнено промовив «Героям слава!» перед заповненою залою.Відео виступу Галкіна поширилося у мережі. Комік вдав, що не почув, коли хтось із зали вигукнув «Героям слава» і попросив повторити. Дівчина ще раз сказала «Слава Україні», на що пародист крикнув «Героям слава» (щоб подивитися відео, доскрольте сторінку до кінця).

«Мене попросили бути нейтральним, але як я можу бути нейтральним? Я просто не чую, що? Героям слава» – вигукнув Галкін. Після сказаного публіка вибухнула криками та оваціями. До речі, зала була заповнена на 90%.Максим Галкін на концерті в Дубаї вигукнув ''Героям слава'', зал зустрів оваціями. Відео

Нагадаємо, Галкін та Пугачова вигадали незвичайний спосіб допомогти Україні. Вони організували екскурсію своїм шикарним замком у селі Грязь. Усі охочі могли подивитись за 10 тисяч рублів, як живе зіркова родина. Екскурсія відбулася 1 грудня 2022 року. Виручені кошти селебриті пообіцяли віддати до благодійного фонду першої леді України Олени Зеленської.

Залиште свій коментар