Макаревич посварився з другом дитинства через війну в Україні: він для мене просто не існує

Макаревич посварився з другом дитинства через війну в Україні: він для мене просто не існує

Популярний російський рок-музикант, засновник і беззмінний учасник гурту «Машина часу» Андрій Макаревич, який з 2014 року засуджує агресію Кремля та політику президента РФ Володимира Путіна, зізнався, що після повномасштабного воєнного вторгнення Росії в Україну розірвав контакти з багатьма товаришами, котрі підтримують війну. У тому числі артист посварився з близьким другом дитинства.На думку співака, якщо людина схвалює варварські вбивства та бомбардування, то її краще викреслити із життя. Своїми думками він поділився із ізраїльським виданням «Вісті».

Як вважає Макаревич, його конфлікт зі старим другом цілком зрозумілий, оскільки людські стосунки не можуть продовжуватися там, де хтось заохочує злочинну війну.«Зі старим другом дитинства ми просто не торкалися певних тем, і в масі інших питань у нас повний збіг, він теж художник. Але коли почалася війна і він її підтримав, я його стер звідусіль. Є якась межа, за якою вже не виходить. Тепер він для мене просто не існує», – прокоментував зірка.

Він також додав, що «історія з Україною сильно затьмарює існування», хоч і не стосується його безпосередньо, тому музикант сподівається на якнайшвидший мир.Залиште свій коментар