“Майте клепку” – Катерина Осадча різко звернулася до українців, які хизуються життям за кордоном

“Майте клепку” – Катерина Осадча різко звернулася до українців, які хизуються життям за кордоном

Зірку обурює поведінка деяких співгромадян в інших країнах.Телеведуча Катерина Осадча емоційно відреагувала на публікації деяких українців, які хизуються усіма перевагами життя за кордоном і забувають, що в їхній країні триває війна, – пише ТСН.

У сторіз в Instagram знаменитість звернулася до своїх співгромадян та попросила мати хоч трохи поваги до тих, хто зараз опинився у скрутному становищі.“Не буду нікого відмічати і ганьбити. Але майте клепку, якщо ви в теплі, зі світлом за кордоном, не варто кричати, як вам класно”, – написала ведуча.

На думку телеведучої, зараз кожен має право проживати життя, але варто не забувати і про події, які охопили Україну. Найбільше Осадчу розгнівало те, як деякі люди хизуються відвідуваннями ресторанів і кафе, а також виставляють фото з тістечками у Мережу в той день, коли в Україні вшановують пам’ять жертв Голодоморів.“Всі мають право на своє життя, але ми зараз всі українці і маємо підтримувати одне одного, а не дратувати. Ну і тарілки з тістечками в День пам’яті жертв голодомору – окремий вид цинізму”, написала Катерина.

© instagram.com/kosadcha

Залиште свій коментар