Лідія Таран розповіла, що у її будинок у Києві влучила ракета

Лідія Таран розповіла, що у її будинок у Києві влучила ракета

Ведуча 1+1 та кураторка благодійного проєкту «Здійсни мрію», Лідія Таран розповіла, що у її будинок у Києві влучила ворожа ракета й убила людину.Наразі знаменитість із донькою перебуває у Франції. Телеведуча зізналася ефірі телемарафону «Єдині новини», що поки що їй страшно повертатися додому.

«Безпека — найголовніше. Поки люди не відчують, що безпечно — повертатись не варто. В моєму будинку вбило людину ракетою. Мені небезпечно в моєму будинку. Я поки не бачу свою дитину і себе в ньому. Це головний аргумент чому поки ми не збираємось повертатись додому», – зазначила вона.Фото: пресслужба каналу «1+1»

Підтримала Лідію, її колега, близька подруга та кума — Марічка Падалко: «Ми сумуємо, ми тебе любимо. Ми всі єдині, працюємо на перемогу, хто б де не був. Україна — це всі, хто її любить і всі, хто їй допомагає. Вірю, що скоро побачимось і обіймемось з тобою».

Лідія Таран та Марічка Падалко / Фото: пресслужба каналу «1+1»

За кордоном Лідія намагається робити все можливе для підтримки України: дає інтерв’ю місцевим ЗМІ, розповідає французькою про війну, веде благодійні концерти у містах Європи. Разом з колегами вона також відкрила програму Ukraine SOS.Ведуча розповіла про своє життя під час війни та як адаптувалася її донька у Франції.

«У Франції дітей в школи дуже легко беруть, але треба певний час, щоб дитина освоїлася. І от Василина адаптувалась, у неї з’явилися там друзі. Тут навчання триває до кінця червня. Вона також вчиться паралельно онлайн в українській школі, після того, як повертається з французької. Цілими днями зайнята освітою. І, звичайно, у вільний час моніторить новини про Україну, спілкується з друзями, які зараз розкидані по всьому світу», — розповіла телеведуча.

Фото: пресслужба каналу «1+1»

Лідія багато спілкується з українцями, котрі тікали від війни до Європи. Каже, що більшість вже дуже хоче повернутись додому, але поки не можуть. Бо так буде спокійніше українським військовим воювати і безпечніше для самих людей: «Три місяці злилися в один день. Українці в Європі, які хочуть повернутися додому — це невидимий вирій журавлів. Вони вже в думках летять додому, а фізично вони ще тут».

Залиште свій коментар