Лайкав пости в «Однокласниках»: у Сумській області засудили військового

Лайкав пости в «Однокласниках»: у Сумській області засудили військового

Чоловік лайкнув та поширив публікацію з агітацією.У Сумській області суд виніс вирок військовому, який поширював пропагандиу в забороненій в Україні соцмережі «Однокласники».

Про це йдеться у реєстрі судових рішень.У Сумській області Роменський районний суд засудив колишнього учасника війни на Донбасі. Його звинувачували у поширенні пропагандистської листівки у забороненій соціальній мережі «Однокласники».

Військовий має сплатити штраф.Згідно з матеріалами справи, у 2020 році 56-річний чоловік лайкнув та поділився публікацією – агітаційною листівкою із зображенням радянського герба, зірки з серпом та молотом, з написом «Один народ» та з сучасними прапорами Росії, України та Білорусі.

Публікацію переглянули 66 осіб, а одна – поставила позначку «подобається».

Дії військового прокуратура під час досудового розслідування кваліфіковані: за ч.2 ст 109 ККУ як розповсюдження матеріалів із закликами до вчинення умисних дій з метою насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або на захоплення державної влади,

Військового визнали винним та призначили штраф у сумі 4250 гривень. Крім того, він повинен сплатити витрати на судову експертизу вартістю 6537 гривень.

Залиште свій коментар