Кулеба про стосунки 8-річної українки з блогером: це бізнес, знімають у Москві

Кулеба про стосунки 8-річної українки з блогером: це бізнес, знімають у Москві

Уповноважений з прав дитини Микола Кулеба заявив, що в скандалі через стосунки 8-річної українки Мілани Маханець із 13-річним блогером Пашею Паєм знайшли московський слід.Як виявилося, один із акаунтів Instagram створений в Україні, а інший – у Москві (Росія). Про це Кулеба повідомив виданню «Сьогодні».

Як розповів фахівець, на сьогоднішній день на одній зі сторінок досі публікують пости з Москви. Дитячий омбудсмен вважає, що за цим стоїть серйозний бізнес, який заробляє на цьому гроші, використовуючи малолітніх дітей.«Невідомо, чим все це взагалі закінчиться, якщо ми чітко не дамо зрозуміти, що для дітей подібний контент неприпустимий», – підсумував Кулеба.

Стосунки 8-річної українки Мілани Маханець з 13-річним блогером Пашею Паєм

Зазначимо, що раніше Микола Кулеба вже реагував на скандал через стосунки 8-річної українки. Він звернувся до Офісу генпрокурора, МВС і кіберполіції.Психологиня Катерина Гольцберг заявила, що поведінка 8-річної українки Мілани Маханець не відповідає віковим особливостям розвитку дитини. За словами експертки, у дівчинки майже немає дитячої частини життя.

До речі, мати дівчинки Дарина Маханець повністю підтримує доньку. Вона каже, що дітей ніхто не змушував зображувати стосунки й у них дійсно кохання. Також вона заявляє, що «це їхнє життя і вони самі розберуться».

Залиште свій коментар