“Краще померти в Росії”: як зірка серіалу “Школа” зреклася України і чому бігла з Москви після війни

“Краще померти в Росії”: як зірка серіалу “Школа” зреклася України і чому бігла з Москви після війни

Актриса і блогерка Єлизавета Василенко, відома за головною роллю Лоли Гавриленко в серіалі “Школа”, пройшла довгий шлях до усвідомлення себе українкою. Ще до повномасштабної війни вона сміливо заявляла, що “краще здохне в Росії”, а вже в 2022 році зі сльозами виправдовувалася за ці слова.Утім, українці зраду акторки не забули, а в Росію їй відтепер дорога закрита. Наразі Василенко живе в Європі. Про це пише OBOZREVATEL

У 2021 році акторка потрапила до бази даних “Миротворця” через проросійську риторику. Українка, яка здобула популярність на батьківщині, вирішила продовжити карʼєру в Росії, але не зберегла в своєму серці повагу до рідної країни.Даючи інтервʼю, Василенко скаржилася, що її захейтили через переїзд. “Якщо чесно, я можу назвати таких людей тупими. Це тупість – судити людину за національністю, по тому, куди вона поїхала або не поїхала. Тільки через те, що Росія і Україна сруться, чомусь приплітають туди інших людей… Краще здохнути тут, ніж в Україні”, – казала уродженка Дніпра.

Вже після повномасштабного нападу Росії на Україну Василенко вирішила покинути країну-терористку. Акторка визнала, що помилялася і заявила, що переживає справедливий хейт у свій бік.“Тут я зрозуміла, що таке любов, що таке душа. Я забула про це. Мені так соромно, що я була в цій Москві. За чимось незрозумілим гналася. Я втратила себе, хотіла всіх змінити”, – ридаючи, виправдовувалася Василенко.

Проте на сторінці в Instagram, яка нараховує майже 2 млн підписників, зокрема й з Росії, зірка не розповідає про російський тероризм в Україні. Натомість вона публікує яскраві кадри з Іспанії та інших країн, де працює і живе.


Залиште свій коментар