Комаровський розніс українських лікарів за неправдиві діагнози, «крапельниці і укольчики»

Комаровський розніс українських лікарів за неправдиві діагнози, «крапельниці і укольчики»

Доктор Євген Комаровський розкритикував лікарів за помилкові діагнози, які ставлять тільки в нашій країні. Педіатр каже, що українці звикли оцінювати якість лікування за критерієм «зробив тобі боляче лікар чи ні».Про це заслужений лікар розповів у програмі «Хард з Влащенко» на телеканалі «Україна 24».

Педіатр перерахував найпопулярніші «дивні» діагнози, які зустрічаються в медкартках українців.«Вегетосудинна дистонія… Діатез, дисбактеріоз, внутрішньочерепний тиск, дискінезія жовчовивідних шляхів. У кожного таке було, тільки всім це лікували крапельницями, укольчиками», — говорить він.

Експерт зазначив, що український лікар може вважатися «хорошим» тільки тоді, коли щось робить пацієнту.«У нас же класична тактика — коли у тебе болить, наприклад, голова, приїжджає швидка допомога, вкололи тобі в дупу «Магнезію». І жо*а потім так болить, що ти вже про свою голову забуваєш. Все, це називається лікуванням», — заявляє педіатр.

Але якщо ви не відчуваєте, ніяких «наслідків» лікування — значить воно, нібито неефективне.

«Причому, чим сильніше болить ду*а, тим ой який доктор хороший. А якщо тебе вкололи, а попа після цього не болить — це що за лікування таке? Кажуть, дивіться ось, мені крапельницю ставили і вся рука набрякла, ось це мене полікували», — додав доктор Комаровський.

Залиште свій коментар